Retour close-menu Created with Sketch.

En cliquant sur J'accepte, vous acceptez l'utilisation de cookies pour des raisons techniques, à des fins d’analyse statistique et de gestion du trafic Web (cookies analytiques), de partage d'informations avec les annonceurs sur d’autres sites internet, en vue de vous proposer des informations pertinentes (cookies de ciblage) et qui correspondent à vos intérêts (cookies de personnalisation).Le Groupe Bonduelle a mis à jour sa politique de confidentialité et la gestion des données de ses utilisateurs.En savoir plus.

Nos offres d'emploi


Ambitieuze Sales Support collega (M/V)

Date de publication: 10/09/2019
Pays: PAYS-BAS
Site: EINDHOVEN
Ref: Ambitieuze Sales Support collega (M/V)
Type de contrat: CDD (contractuel)
Durée du contrat:
Type de métier: Service à la clientèle
Diplôme: Bachelor


Mission

Bonduelle is een internationaal, beursgenoteerd en gerenommeerd familiebedrijf met een sterke ambitie. We zijn nu al de grootste groenteverwerker ter wereld, maar onze ambitie reikt verder dan dat. Onze missie voor 2025 is dé speler te zijn die mensen wereldwijd inspireert om te genieten van ‘plant-based food’. Innovatie, customer connection en premium kwaliteit zijn hierbij doorslaggevend. Bonduelle heeft Franse roots en het hoofdkantoor is gevestigd in Noord-Frankrijk.

Bonduelle Northern Europe is één van de regio’s die leidend is in het realiseren van deze missie. We zijn een commerciële organisatie, gevestigd in Eindhoven. We dragen de verantwoordelijkheid voor de Benelux, Scandinavië en het Verenigd Koninkrijk. Onze afdeling Customer Service & Supply Chain bestaat uit 17 medewerkers die zich bezig houden met orderverwerking, de ondersteuning van sales en supply chain. We zijn als customer service zeer vooruitstrevend en staan voor een excellente customer service. Wegens een interne verschuiving zijn we op zoek naar een:

Ambitieuze sales support collega (M/V)


Full time

In deze functie ben jij het eerste aanspreekpunt voor onze retail klanten in de Belgische markt en een business partner voor de accountmanagers. Je bent de “spin in het web” tussen sales, finance en marketing. Vier dagen per week zul je werkzaam zijn in ons kantoor in Lier (België) en één dag per week in Eindhoven, omdat onze afdeling Customer Service & Supply Chain vanuit daar opereert.

Verantwoordelijkheden:

- het maken en verbeteren van commerciële analyses;

- het fungeren als eerste aanspreekpunt voor onze retail klanten;

- het uitwerken en onderhouden van folderplanningen en actieschema’s;

- de voorbereiding en opvolging van het budget;

- het maken van prijslijsten.


Profil

Wij zijn op zoek naar:

Een talentvolle, breed geïnteresseerde collega:

- met een aangeboren gevoel voor dienstverlening;

- die beschikt over een goed analytisch vermogen en accuraat is;

- die kritisch is op het juiste moment;

- die zich proactief opstelt;

- die stressbestendig is en een flexibele instelling heeft;

- met een afgeronde Bachelor, bij voorkeur in een commerciële richting danwel aantoonbaar gevoel voor commercie heeft;

- die een goede beheersing heeft van de Nederlandse, Franse en Engelse taal;

- met zeer goede Excel vaardigheden;

- die bereid is 1 á 2 dagen in de week een dag op het kantoor in Eindhoven te werken, omdat de afdeling Customer Service & Supply Chain grotendeels vanuit daar werkt.

Wij bieden:

- een marktconform salaris;

- goede secundaire arbeidsvoorwaarden;

- een baan bij een inspirerend bedrijf dat blijft groeien en innovatie hoog in het vaandel heeft staan;

- een professionele learning & development policy;

- de mogelijkheid om te participeren in afdelingsoverschrijdende projecten;

- een trots team dat elke dag zin heeft om het beste uit zichzelf te halen

- een afwisselende baan waarbij je jouw commerciële skills nog verder kunt ontplooien;

- een functie die uitermate geschikt is voor iemand die kan fungeren als spin in het web en die de verbindende factor wil zijn tussen de verschillende functies binnen ons bedrijf.

Voor vragen over deze functie kan contact opgenomen worden met Femke Schepens, Teamleader Customer Service op het telefoonnummer +31 (0)6-30110954. Solliciteren kan via onze sollicitatiepagina.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Postuler

Retour à la liste des offres

Haut
de page