Retour close-menu Created with Sketch.

En cliquant sur J'accepte, vous acceptez l'utilisation de cookies pour des raisons techniques, à des fins d’analyse statistique et de gestion du trafic Web (cookies analytiques), de partage d'informations avec les annonceurs sur d’autres sites internet, en vue de vous proposer des informations pertinentes (cookies de ciblage) et qui correspondent à vos intérêts (cookies de personnalisation).Le Groupe Bonduelle a mis à jour sa politique de confidentialité et la gestion des données de ses utilisateurs.En savoir plus.

Nos offres d'emploi


Ambitieuze Sales Support collega

Date de publication: 11/02/2019
Pays: PAYS-BAS
Site: EINDHOVEN
Ref: Sales Support
Type de contrat: CDD (contractuel)
Durée du contrat: 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband
Type de métier: Service à la clientèle
Diplôme: hbo - bachelor


Mission

Bonduelle is een internationaal, beursgenoteerd familiebedrijf met een sterke ambitie. We zijn nu al de grootste groenteverwerker ter wereld, maar onze ambitie reikt verder dan dat. Onze missie voor 2025 is dé speler te zijn die mensen wereldwijd inspireert om te genieten van ‘plant based food’. Innovatie, customer connection, premium kwaliteit en excellence in execution zijn onze belangrijkste pijlers. Bonduelle heeft Franse roots en het hoofdkantoor is gevestigd in Noord-Frankrijk.

Bonduelle Northern Europe is een van de regio's die leidend is in het realiseren van deze missie voor 2025. We zijn gevestigd in Eindhoven en dragen de verantwoordelijkheid voor de Benelux, Scandinavië, de Baltische Staten en het Verenigd Koninkrijk. In Eindhoven vind je onze afdeling Customer Service & Supply Chain. Deze afdeling bestaat uit 17 medewerkers die zich bezig houden met orderverwerking, de ondersteuning van sales en supply chain.

We zijn als customer service zeer vooruitstrevend en staan voor een excellente customer service. Omdat één van onze collega´s helaas iets anders gaat doen, zijn wij op zoek naar een:

Ambitieuze Sales Support collega
32-40 uur per week

Wat ga je doen, waar ben je verantwoordelijk voor?

 • het maken en verbeteren van commerciële analyses;
 • het fungeren als eerste aanspreekpunt voor onze klanten;
 • de voorbereiding en opvolging van het budget;

 • het maken van prijslijsten;
 • het uitwerken en onderhouden van folderplanningen en actieschema’s;
 • het optimaliseren van het frontoffice proces;
 • de spil zijn tussen sales en marketing.

Op onze afdeling is het bijdragen aan continue verbetering hetgeen we verwachten van alle collega´s. We willen dan ook dat onze nieuwe sales support collega een allrounder is, die kansen zal zien voor verdere verbetering, dit proactief zal oppakken en zijn of haar collega´s inspireert met nieuwe ideeën én feedback.


Profil

Wij zijn op zoek naar:


Een talentvolle, breed geïnteresseerde collega

 • die graag zijn of haar ambities wil ontplooien binnen het internationale Bonduelle;
 • die beschikt over een opleiding op Bachelor of HBO niveau met een aantoonbaar gevoel voor commercie;
 • die over een goed analytisch vermogen beschikt en accuraat is;
 • die kritisch is op het juiste moment;
 • die stressbestendig is en een flexibele instelling heeft;
 • die een goede kennis van Excel heeft;
 • met kennis van de Franse taal is een pre;
 • die een echte teamspeler is: die goede werksfeer is er ook dankzij jou;
 • die de attitude en het enthousiasme heeft om onderdeel te worden van dit winnende team!

Wij bieden:

 • een tijdelijk contract en voor diegene die zich heeft weten te bewijzen daarna een vast contract;
 • een professionele learning & development policy, waardoor je elke dag een beetje beter kunt worden;
 • een baan bij een inspirerend bedrijf dat blijft groeien en innovatie hoog in het vaandel heeft staan;
 • een trots team dat elke dag zin heeft om het beste uit zichzelf te halen;
 • een geweldige baan voor een sales support collega!

Interesse?
Ben jij de sales support collega waar wij naar zoeken? Laat dan je CV met motivatie achter op deze website. Mocht je nog vragen hebben, dan kun je je wenden tot Femke Schepens, Teamleader Customer Service, tel 06-30110954.

Kijk voor meer informatie over onze organisatie op: www.bonduelle.com

 

Voor W&S-bureaus: de invulling van deze vacature zullen wij

in eigen beheer realiseren. 

Postuler

Retour à la liste des offres

Haut
de page